Pobočkové ústředny
Klatovy, Plzeň

Komplexní komunikační systémy

Chcete zefektivnit komunikaci ve firmě mezi pracovníky, zmodernizovat telefonní a IT infrastrukturu a snížit náklady a poplatky za správu a technickou podporu telefonických a internetových služeb? Kontaktujte naše pobočky ve městech Klatovy a Plzeň. Vypracujeme pro Vás individuální řešení pobočkové ústředny s technologií komunikačního systému od Siemens HiPath.
 
 
 
 
bezpečnostní zařízení Klatovy
 
 
 

Buďte ve spojení odkudkoli a kdykoli

HiPath otevřený komunikační systém plně nahradí zastaralé telefonní ústředny. Nemusíte sedět u videotelefonu, do online konference se připojíte díky IT telefonie i ze vzdáleného přístupu. Můžete komunikovat s pracovníky z jakéhokoliv přístroje, který dokáže přenášet data, může přenést i hlas.
 
 
 
domovní kamery Klatovy
 
 
 

Vlastní nezávislá IP hlasová síť

Pobočková ústředna HiPath je díky aplikačnímu softwaru řídicího server nezávislá na datové síti, nemusíte nic implementovat a zvlášť nastavovat. Při změně telefonního operátora či poskytovatele internetového připojení tak nejste závislí na podpoře třetí strany.
 
 
 
kamery do domu Plzeň
 
 
 

Dynamický a flexibilní komunikační systém

Potřebujete-li rozšířit firmu a přidat do systému další uživatele a přístroje, stačí připojit koncové zařízení a softwarovou licenci do řídicího serveru. Rozšířit licenci můžete o jakýkoli počet, byť by šlo i o jedinou licenci.
 
 
 
kamera venkovní Plzeň
 
 
 

Velký počet funkcionalit a neomezené možnosti aplikací

Pro podnikovou síť má HiPath ústředna všechny klasické funkce od přesměrování, konference až po noční režim a nerušit. Navíc systém může být implementovaný ve všech firmách, k dispozici jsou předdefinované aplikace, a je otevřený všem SW vývojářům pro tvorbu vlastních aplikací.
 
 
 
venkovní kamerový systém Plzeň