Elektrická požární signalizace
Klatovy, Plzeň

Požární hlásiče včas upozorní na vznik požáru a ochrání Váš majetek a zdraví

Povinnost mít instalovanou elektrickou požární signalizaci – EPS je přímo stanovena normou nebo je určena dle posouzení požárního nebezpečí objektu. Avšak stále častěji hledí na zajištění požární ochrany pojišťovny a samotní vlastníci nemovitosti. Hlásiče kouře detekují nejen požár, ale i úniky plynu. Obraťte se na specialistu přes protipožární systémy Hitel s.r.o. s pobočkami v Klatovech a Plzni. Zpracujeme projekt EPS a zajistíme následnou montáž kouřových hlásičů a signalizace.

Dle Vyhlášky o technických podmínkách požární ochrany č. 23/2008 Sb. vzniká povinnost požárního zabezpečení u nově zkolaudovaných domů a bytů. Od roku 2001 jsou upřesněny podmínky pro instalaci požární signalizace zákonem 246/2001.
 

Elektronická požární signalizace – SCHRACK SECONET

 
  • EPS systém INTEGRAL je plně adresný. Každé požární čidlo a kouřový hlásič má svoji adresu, což znamená, že v případě poplachu velmi snadno naleznete případný požár.
  • na základě požární zprávy vypracujeme projektovou dokumentaci požární signalizace a její schválení
  • provedeme instalaci požárních ústředen, čidel a detektorů kouře
  • zaškolíme obsluhu pro elektronický požární systém
  • zařízení má životnost min. 15 let, po celou dobu je zaručená výroba a dodávka instalovaných zařízení a náhradních dílů
  • zajistíme pozáruční servis - zkoušky 1x za 6 měsíců, revizi systému 1x ročně dle platných předpisů a norem
 
Hlásiče kouře Klatovy